Hakkımda

Hakkımda

Merhaba, ben Umut Alan. 1998 yılında doğdum. Liseyi bitirmemin ardından 2016 yılında Uşak Üniversitesi, İletişim Fakültesi | Yeni Medya bölümünün kazandım.

Üniversitenin ilk yıllarında her ne kadar kendimi geliştirmeye odaklanmasam da, ilerleyen süreçlerde dijital pazarlama alanlarında online ve birebir eğitimler almaya başladım. Bütünüyle dijitalde gelişime odaklandığım süreç ise 2018 yılı ile başladı.

Birçok farklı markanın sosyal medya yönetim sürecine destek sağladım. Bir diğer yandan sosyal medya reklamcılığı ve içerik pazarlaması alanlarında kendimi geliştirmeye devam ettim. Çeşitli eğitimler ve seminerler düzenlemeye, tecrübelerimi başkaları ile paylaşmaya karar verdim. Ardından SEO, Web Tasarım ve Google Ads gibi alanlarda kendimi geliştirerek birbirinden değerli markalarda projeler yürüttüm.

2020 yılında İzmir Karşıyaka’ya taşınmaya karar verdim ve Orbita Dijital Performans Ajansı ile kariyerimi taçlandırdım. Tüm dünyaya dijital hizmetler sunan Orbita ile başarılara imza atmaya devam ediyorum.

Ben, Umut Alan. Beni ve kariyerimi merak edip burada olduğun için teşekkür ederim. Hep birlikte nice başarılı projelere imza atmamız dileğiyle..

Merak ettiğiniz konular hakkında bilgi almak için;

hi@umutalan.com veya 0535 845 59 65 üzerinden bana ulaşabilirsiniz.

 

Başa dön tuşu